"Boże Narodzenie oczami dziecka" - Jak wyglądałaby historia Bożego Narodzenia opowiedziana ustami dziecka? Mniej więcej tak! :) Film z napisami w języku polskim.


"Najcenniejszy prezent [lektor]" - Pod choinką leżą różne prezenty. Duże, małe, kosztowne i skromne. Wyrażamy przez nie chęć ofiarowania czegoś drugiemu człowiekowi. Jednak jest taki prezent, który jest najcenniejszy ze wszystkich. Wszyscy go potrzebują. Obejrzyj i przyjmij ten wyjątkowy PREZENT w Święta Bożego Narodzenia.


"Jezus przemawia w cierpieniu - świadectwo (lektor)" - Wiele osób często doświadcza cierpienia, z którym trudno sobie poradzić. Nasze ludzkie siły są wystawione na bardzo trudną próbę. Wtedy jeszcze mocniej sobie uświadamiamy, że bez Jezusa nic nie możemy uczynić. To On leczy Twoje rany. To On panuje nad wszystkim i nie pozwoli Ci upaść na nowo, tak jak dziewczynie, która dzieli się swym świadectwem. To Jemu warto zaufać.


"Wyznania nastolatka" - Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Snapchat, Pinterest, MySpace i inne portale społecznościowe zdominowały świat współczesnego nastolatka. Choć ludziom, którzy nie mają konta na Facebooku, trudno w to uwierzyć, w mediach społecznościowych rozgrywają się prawdziwe dramaty. Ilość lajków i aprobata rówieśników wpływa bezpośrednio na samoocenę młodego człowieka. Robienie selfie albo szerowanie to codzienny slang społeczności online. Posłuchaj wyznań współczesnych nastolatków.


"Moc Chrystusa we mnie" - Wiara w Chrystusa Cię uskrzydla. Jeśli zdecydujesz się pójść za Nim, to dostrzeżesz przemieniające skutki tego zobowiązania. Wtedy Boża moc i łaska wypełni Twoje życie.


"Aborcja - DOBRA czy ZŁA? [lektor]" - Czy aborcja jest DOBRA czy ZŁA? Wielu ludzi nie chce o tym mówić. Wolą debatować o legalizacji aborcji. I w ten sposób człowiek zostaje pominięty, a moralność zamieciona pod dywan. Obejrzyj i bądź świadomy/a wagi wyborów związanych z życiem istoty ludzkiej!


"Żyj na bogato!!!" - Krótkometrażowy film "Live rich" ("Żyj na bogato") jest skierowany do współczesnego społeczeństwa, które stawia pieniądz w centrum swego świata. Jesteśmy dziś karmieni konsumizmem i kulturą używania rzeczy. Nasza codzienność ocieka reklamami, które nas zwodzą. Wśród tych wszystkich pokus kosztownej przyjemności nie możemy zagubić tego, co najcenniejsze.


"Kiedy stałem się mężczyzną..." - Być mężczyzną to wygrywać każdego dnia ze strachem przed porażką. Być mężczyzną to kochać bez względu na przeszkody. Być mężczyzną to ufać Bogu aż do oddania życia. Być mężczyzną to chronić tych, którzy są potrzebujący. Niech ten film będzie motywacją do prawdziwej męskości dla wszystkich!


"DLA NIEGO [lektor]" - Poznaj historie mężczyzn, którzy nienawidzili Kościoła. Zobacz, jak zdumiewająco zmieniło się ich życie, gdy wkroczył w nie kochający Bóg. Level męstwa w filmie: hard.


"Boski identyfikator [lektor]" - Tożsamość nabywamy dzięki Chrystusowi. Imię dzięki chrztowi. Kierunek dzięki Ewangelii. Wzrok dzięki wierze. To my - chrześcijanie. Oglądając ten film przypomnij sobie, co to znaczy żyć przy Jezusie.


"Rozłącz się!" - Dzisiejszy cyfrowy świat jest tak wciągający, że często nie mamy ochoty z niego wychodzić. Telefon, tablet czy laptop stają się naszym oknem na świat, a czasem wręcz ten świat zastępują. Tylko szczere relacje z innymi gwarantują nam wolność od medialnych uzależnień. Kto wybiera miłość, ten jest wolny.


"Ocalony grzesznik" - Na powierzchni - przykładny chrześcijanin. Wewnątrz - upadający grzesznik. Posłuchaj historii Jordana, który szczerością na temat duchowej walki, którą toczy, pragnie uwrażliwić słuchających. Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą (Mt 5,8).


"Miłość zaskakuje [lektor]" - Pewnej rodzinie ekipa telewizyjna zaproponowała inspirujący eksperyment. Tata miałby odnaleźć razem z córką sposób, by spędzali ze sobą więcej czasu. Koniecznie zobacz rezultaty tego wyzwania! :)


"O co chodzi w miłości?" - Czym jest miłość? Czy chodzi o seks, uczucia, dobre samopoczucie i dowartościowanie siebie nawzajem? A może o coś głębszego i piękniejszego? Obejrzyj i ucz się kochać naprawdę :)


"Przebaczam Ci" - Kiedy przebaczamy, dokonuje się w nas przede wszystkim zmiana sposobu myślenia - Bóg dotyka serca Swoją mocą i daje siłę do przezwyciężenia zła. Uczmy się przebaczać, bo to oznaka potęgi.


"Nie martw się [lektor]" - Wciąż się martwimy: o zdrowie, życie, pieniądze - o wszystko. Chrystus zapewnia nas, że z Jego pomocą nic nie powinno nam spędzać snu z powiek. On troszczy się o nas bardziej niż o lilie wodne i ptaki. Nigdy o nas nie zapomina.


"DECYZJA ŻYCIA" - W społeczeństwie, które stawia bardziej na wolność osobistą niż na wartość życia człowieka trudno jest dokonać właściwego wyboru. Zwłaszcza, gdy ma się 19 lat. Ilana wybrała i rozpoczęła swoją osobistą historię nadziei.


"Obrażony na Jezusa?" - Wielu ludzi obraża się na Jezusa dlatego, że On wymaga od nas oddania Mu wszystkiego. Czasem wolimy oddawać wszystko innym bożkom: pracy, nałogom czy toksycznym relacjom. Zapominamy, że Jezus i TYLKO JEZUS sam pierwszy ofiarował wszystko za nas.


"Czy kochasz Jezusa?" - Jezus był kimś wyjątkowym w historii świata. Czy tylko o Nim słyszałeś, czy Go znasz osobiście? Czy masz o Nim wiedzę, czy Go kochasz? Odpowiedz sobie na te ważne pytania. Tylko Jezus może wypełnić pustkę Twojego serca.


"Śmierć prowadzi do życia" - Nate i Ruth Reutter byli podekscytowani z powodu zbliżających się narodzin ich pierwszego dziecka. Nie mogli się doczekać tej chwili. To, co stało się potem, pomogło im jako małżeństwu wspiąć się wyżej po drabinie wiary.


"Miłość według dzieci" - Czy miłość jest czymś skomplikowanym? Czy umysł dziecka może ją pojąć? Pozwólmy dzieciom wypowiedzieć się na ten temat :)


"List od Pana Boga do młodych" - Słowa Boga do każdego młodzieńca i dziewczyny, którzy chcą znać wolę Ojca w niebie. Przesłanie dla nastolatki, nastolatka, syna i córki naszego Ojca w niebie.


"Tylko dzięki Niemu..." - Jezus zmartwychwstał. Ponieważ On żyje, my wszyscy wrócimy do życia. Dzięki Niemu wszystko stało się nowe.


"Wielkanoc oczami dziecka" - Opis wydarzeń paschalnych przedstawionych oczami dziecka nie tylko bawi, ale pokazuje, że KAŻDE serce dostrzega potrzebę Boga. Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Męka Pana Jezusa - animacja" - Wyjątkowe przedstawienie Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa.


"Święty Jan Paweł II, życie Świętego Papieża" - Ta animacja odpowiada na pytanie: Dlaczego Jan Paweł II został świętym.


"List od Pana Boga do zasmuconych" - Przesłanie do każdego strapionego serca od kochającego Ojca w niebie.


"List od Pana Boga do serca mężczyzny" - Przesłanie od kochającego Ojca w niebie dla każdego mężczyzny: syna, brata, ojca i męża.


"List od Pana Boga do serca kobiety" - Przesłanie do serca każdej kobiety od kochającego Ojca w niebie.


"Wiara na agresora" - Wiara w treść Słowa Bożego pozwala nam przekraczać nasze ludzkie ograniczenia. Entuzjazm dla Boga sprawia, że nic nie może stanąć nam na drodze do prawdziwego szczęścia. Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Ocal życie - Zostań bohaterem!" - Według statystyk światowych raz w ciągu minuty ktoś popełnia samobójstwo. Połowa z nich to nastolatki (osoby przed 20 rokiem życia). Dlaczego tak jest? Co ty możesz zrobić, aby to zmienić? Jak wlać nadzieję w serce nastolatka/i? ... Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Deskorolka i powołanie - "Łamiąc bariery"" - Film o zakonnikach jeżdżących na desce. Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Króluj Nam Chryste - Ministranci" - Film promujący służbę przy Ołtarzu. W filmie są dwie piosenki rapera Pawła Przewoźnego "Undera".


"Prawdziwe życie katolika" - Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Za kogo Mnie uważasz?" - On, Odwieczny i Wszechmocny Bóg pyta się dziś Ciebie, swojego najwspanialszego dziecka, za kogo Mnie uważasz? Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Miłość zwycięża przeszkody - Film "Ślepe poświęcenie"" - Film "Ślepe poświęcenie" ukazuje potęgę miłości między dwojgiem ludzi... Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Technologia nie będzie nade mną panować!" - Sprawdź i podejmij decyzję. Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Chrystus daje wolność PL" - Co to znaczy oddać za kogoś życie? Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Zwiastun filmu - Zaufała" - Zwiastun filmu o bł. Karolinie Kózkównej nakręconego przez młodzież z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim. Czekamy na film.


"I Niedziela Wielkiego Postu 2014 NSPJ" - Film nakręcony przez młodzież z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim.


"Środa Popielcowa NSPJ" - Film nakręcony przez młodzież z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim.


"RACHUNEK SUMIENIA" - Film nakręcony przez młodzież z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim. Gratulujemy pomysłu.


"Irak. Ucieczka przed śmiercią" - Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami, taka koperta).


"Portrety" - Prawdziwe historie przemian jakie dokonał Jezus Chrystus. Film powstał podczas warsztatów multimedialnych będących częścią Przystani z Jezusem 2014.


"Po co się modlić codziennie? (...i jak?)"


"Nick Vujicic - Niezwykły - Nowe świadectwo" - Filmik pokazujący jak można żyć z Bogiem i dawać o Nim świadectwo będąc bez rąk i bez nóg."Ktoś Więcej" - Zwykły człowiek, czy może jednak Ktoś Więcej?"Kim On jest dla Ciebie?""Katoliczka w sądzie" - A Ty jakim jesteś katolikiem / katoliczką? Film z napisami, jeżeli napisy same się nie włączą trzeba kliknąć ikonkę (taki prostokącik z dwiema kreskami)."Dlaczego Jezus?"


"Potęga słów" - Filmik pokazuje w jaki sposób zmieniając słowa można zmienić znaczenie przekazu.


"Nie obwiniaj Boga za zło!" - Krótkie i mądre wyjaśnienie skąd się bierze zło.


"Most nadziei" - Film pokazujący o trudnym wyborze, czy pozwolić umrzeć jednej osobie aby nie zginęło wielu ludzi.


"Give a Little Love" - Filmik mówiący o niesieniu pomocy bliźniemu nawet w najprostszy sposób. Warto obejrzeć i przemyśleć."Dajcie nam Księdza" - taki tytuł nosi film nakręcony z okazji 80-lecia istnienia Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej (1932-2012). Film jest szybki, dynamiczny i króciutki jak przystało na reklamę, ale w sposób młodzieżowy przybliża postać CHRYSTUSOWCA, misjonarza emigrantów polskich.Zobacz, jak Jezus walczy o Ciebie! Nawet, gdy jest już całkiem beznadziejnie, wystarczy że wyciągniesz do niego dłoń i Mu zaufasz, a on zrobi wszystko aby Ci pomóc. Zapraszamy do obejrzenia: Lifehouse - Everything

DJ BÓG. Gdyby dziś chodził po Ziemi Jezus... Zobacz jak Posłaniec Boży naprawia świat.Rybacy ludzi (1/2)


Rybacy ludzi (2/2)